Dodany: 2012-02-24 10:37:05
 

Czym są obligacjePośród papierów wartościowych które także może wyemitować biuro rachunkowe Olsztyn znajdujące się na giełdzie są również obligacje. Z reguły jednak ten papier wartościowy emitowany jest przez największe krajowe i zagraniczne instytucje bądź firmy celem zdobycie środków na inwestycje.

 

Nie mniej jednak inwestycja w obligacje, które wyemitowało biuro rachunkowe Olsztyn może być doskonałym sposobem uzupełnienia naszego portfela inwestycyjnego. Inwestując własne, ciężko zarobione pieniądze warto postawić na dywersyfikację portfela a więc posiadać w nim wiele różnych instrumentów a więc zarówno akcji, obligacji, nieruchomości czy też kosztowności. Wszystko to o czym mowa w poprzednim zdaniu ma swoją określoną wartość a więc daje możliwość zarabiania pieniędzy.

 

Należy jednakże wziąć pod uwagę to, że obligacje, które wyemituje biuro rachunkowe Olsztyn to papier wartościowy na którym nie można stracić. Nie ma również konieczności „trzymania” go do momentu wykupu. Można sprzedać je w dowolnie wybranej chwili. Nie mniej jednak sprzedając wcześniej nie otrzymamy określonej wysokości odsetek, które zagwarantowało nam biuro rachunkowe którego obligacje nabyliśmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są obligacje
Nick: